Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

İade Şartları

www.iyicuceler.com web sitesindeki tüm ürünlerin kargoya verilme süreleri 7 iş gündür.  Kredi kartı ile yapılan satışlarda ürünleriniz henüz kargoya verilmeden siparişinizi iptal ettiğinizde yaptığınız ödeme kredi kartınıza 1 hafta içerisinde iade edilir.

Banka havalesi ile yapılan satışlarda ürünleriniz henüz kargoya verilmeden siparişinizi iptal ettiğinizde yaptığınız ödemeler bize bildireceğiniz IBAN numaranıza 5 TL havale ücreti kesintisi yapılarak iade edilir.


Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.


Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.iyicuceler.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak ya da (0850) 885 1816 numaralı telefondan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.


Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.


Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Kapat