Design:
Sklepy internetowe

Zepter

Boyama Kitapları ve Çıkartmalı Kitaplar

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
BAHAR PRENSESİ-KARTON BEBEKLER
60dan fazla çıkartılabilir parçası ile Karton Bebekler Serisi size kendi modanızı yaratma imkânı sunuyor, Bahar Prensesi olabilir veya kanatlarınızı takıp perilerin dünyasına katılabilirsiniz, Bu sefer podyumun yıldızı sizsiniz! Birbirinden renkli etekler, bluzlar, kanatlar, çantalar, asalar, taçlar, eldivenler, ayakkabılar, elbiseler, peruklar, yelpazeler ve çok daha fazlası ile kendi modanızı yaratın ve arkadaşlarınız ile paylaşın..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
KAYAÇLAR VE MİNARELLER -ÇIKARTMA KİTABI-
minerali birbirinden ayırt edebileceksiniz, Kitaptaki fotoğraf lary çıkartmalar ve karşılaşabileceğiniz kay aç ve minerallere ait basit tanımların da yardımıyla Dünyacın gizli hazinelerini keşfe hazır mısınız'..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-MUTLU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin neşeli bir gününe tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
..
15.00TL
KDVsiz: 13.89TL
Kolayca Çizin serisindeki her bir kitap, çocukların çizim konusunda özgüvenlerini arttırmaya ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır, En temel şekillerden başlayarak çizim adımlarını takip eden çocuklar, resimlerin nasıl yavaş yavaş şekillendiğini görecek, yaptıkları resmi diledikleri gibi çeşitlendirecek ve yaptıkları bu resimleri boyayabilecekler,..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
ÇIKARTMALI HAYVANLAR ATLASI
Dünyanın çevresinde heyecanlı bir geziye çıkmaya ve birbirinden ilginç hayvanları görmeye ne dersiniz' Renkli haritalar size hayvanların nerelerde yaşadığını gösterecek, Çıkartmaları hayvanların olmaları gerektiği yerlere yapıştırarak, kitabınızı eğlenceli bir mini ansiklopediye dönüştürebilirsiniz, Atlasınızdaki bilgi bölümleri, hayvanların yaşadıkları çevreleri ve bazı ilginç hayvanlar hakkındaki bilgileri, anlaşılması kolay bir dille anlatmaktad..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; KURT YAVRUSU SİVRİKULAK
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
5.50TL
KDVsiz: 5.09TL
MASKELER-ÇİFTLİK HAYVANLARI
..
6.90TL
KDVsiz: 6.39TL
OYNAYALIM VE BOYAYALIM 2
Topla, çıkar , eşleştir ve boya,..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
Çocuklarla ilgili “kes-yap-yapıştır” türü kitaplar oldukça çoktur, Bunlar, genellikle çocukların el becerilerini geliştirmeyi, incelikli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş oyunsal çalışmalardır, Bu kitaplar, ilk bakışta benzer örnekler gibi görünse de çocuklara farklı bir çerçevede bilimsel öğretiler sunmayı amaç edinmiş ürünlerdir ve Tarquın Yayınevi’nin benzersiz özgün çalışmalarıdır, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, den..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
TAMAMLAMALI BOYAMA KİTABI 4
..
1.20TL
KDVsiz: 1.11TL
Bize boyama kitabını sevdiren Taro Gomi'ye bir selam yollamak istedik,"Aliş'in bir gününü biz eksik çizelim, çocuklar tamamlasın", dedik, ..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ABC SAYILAR
Çocuğunuz hem okul öncesi dönemde hem de ilköğretimin ilk yıllarında bu üründen büyük fayda sağlayacak, Milli Eğitim Bakanlığı yeni müfredatına uygun el yazısı kullanılmıştır, Bu setle çocuğunuzun şu becerileri gelişecek • Rakamları tanıma, • Sayma ve hesaplama becerileri, • El yazısı becerileri, • El-göz koordinasyonu, • Ebeveyn-cocuk etkileşimi..
30.00TL
KDVsiz: 27.78TL
ÇIKARTMA KİTABI-HAVA TAŞITLARI
60ın üzerinde renkli çıkartma Çıkartmalar birçok kez kullanılabilir Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler. Gerçek etkisi yaratan mükemmel resimler. Öğretici ve eğlenceli çıkartma kitabı..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
Bulmak,,, Bulmak, belleğimizde bir araştırma yapmaktır, "Bulalım Çizelim"deki bulmacalar, resimden nesnenin adına, addan harfe, harften sözcüğe zihnimizin labirentlerinde bir araştırma demektir, "Bulalım Çizelim"in bulmacalarında bir nesne resmini ya da adını gördüğümüz andan, bulmacanın tamamlanmasına dek beyin hücrelerimzide birçok işlev gerçekleşir, Nesneyi tanımak, adını anımsamak, bu sözcüğün harflerini bulmak, bulduğumuz harfleri zihnimizde birleştire..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
Boyama, çocukların en çok hoşlandıkları etkinliklerden biri, Çocuklar düzenli olarak boyama yaptıklarında, yalnız bir sanatçı gözüne sahip olmakla kalmaz, başladıkları işi sabırla tamamlayabilme alışkanlığı da edinirler, İlk Boyama Kitabım serisi, çocukların seveceği çizgilerle donatılmış, onların yaratıcı yönlerini geliştirmeye olanak tanıyan Çizgi Kahramanlar, İyi Davranışlar, Meslekler ve Taşıtlar konulu dört boyama kitabından oluşuyor,..
7.00TL
KDVsiz: 6.48TL
MASAL MASAL-AYTÜL AKAL
Çocuk ve gençlik yazınının usta kalemlerinden, "Kitap Perisi" Aytül Akal'ın, 1988 yılından günümüze anlattığı masalları ilk kez tek bir kitapta toplanıyor: Masal Masal Okurları tarafından uzun yıllardır sabırsızlıkla beklenen bu değerli kitapta, Aytül Akal'ın birbirinden güzel elli sekiz masalına yer veriliyor. Altı bölüme ayrılan Masal Masal, yazarın değişik yıllarda yayımlanmış Geceyi Sevmeyen Çocuk, Canı Sıkılan Çocuk, Kardeş İsteyen Çocuk, Saba..
50.00TL
KDVsiz: 46.30TL
YARATICI ÇİZGİLER 5-6 YAŞ
Değerli eğitimciler, anneler, babalar; 20 kişilik bir okul öncesi ekibin üzerinde 10 aylık çalışmasıyla ortaya çıkan Yaratıcı Çizgiler kitabımız size farklılıklar yaşatmak için artık hazır,,, Klasik çizgi birleştirme kitaplarının çok ötesinde yaratıcılığı ve sorgulama yetisini geliştiren kitabımız, ile çocuklarımızın çevrelerine daha farklı bakmaya başladıklarını kısa zamanda gözlemleyebilirsiniz,El yazısına uygun temelleri vermek için çocuğu..
17.50TL
KDVsiz: 16.20TL
KELEBEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
Karşınıza çıkabilecek kelebeklere ait açık anlatımların ve ıoo'den fazla çıkartmanın bulunduğu bu resimli çıkartma kitabı sayesinde; bir kırmızı amiral kelebeğini dikenkelebeğinden nasıl ayırt edebileceğinizi ya da bir kral kelebek ile kırlangıçkuyruk arasındaki farkları nasıl görebileceğinizi öğrenebilirsiniz, Ayrıca bu kitabi; kelebek gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz kelebekleri kaydetmek için gözlemcinin el kitabı olarak da kullanabilirsi..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-OYUNCU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin hareketli bir gününe tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
Jeremina Pamukördek´in kurnaz tilkiyle arkadaşlığı orijinal çizimlerinin çıkartmalarıyla süsleniyor,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
(4-6 Yaş) 200den fazla resim,Eğlenceli, kolay ve yaratıcı,Hayal gücünü harekete geçir,Özel bir yetenek gerektirmez,Tam 256 sayfa,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
Çeşitli nesnelerle ve olaylarla çepçevre yaşadığımız dünyayı anlamlandırabilmenin ilk basamaklarıdır kavram öğrenimi, Okul öncesi dönemde bütün gelişimler gibi zihinsel gelişim süreci de oldukça hızlıdır, Zihinsel gelişim sürecinde kavramlar çok önemli bir rol taşımaktadır,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; KEDİ YAVRUSU MİNNOŞ
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
5.50TL
KDVsiz: 5.09TL
GECELEYİN GÖKYÜZÜ -ÇIKARTMA KİTABI-
Karanlıkta parlayan toplam 120 çıkartmanın bulunduğu- bu kitap sayesinde takımyıldızları, gezegenleri ve kuyrukluyıldızları öğrenebilecek ve gözlem yapabileceksiniz, Geceleyin gökyüzündeki cisimleri , kolayca bulabilmenizi sağlayacak haritalanyla bu kullanışlı kitap/ sizin gökyüzü rehberiniz olacak,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ÇIKARTMALI KIYAFETLERİYLE ROMALILAR
Roma İmparatorluğu zamanında neler giyilirdi' Romalılar nasıl yaşardı' Haydi, generallerden imparatorlara, hizmetkârlardan öğrencilere, hepsini giydirelim, (Tanıtım Bülteninden)..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
Çocuklarla ilgili kes-yap-yapıştır türü kitaplar oldukça çoktur, Bunlar, genellikle çocukların el becerilerini geliştirmeyi, incelikli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş oyunsal çalışmalardır, Bu kitaplar, ilk bakışta benzer örnekler gibi görünse de çocuklara farklı bir çerçevede bilimsel öğretiler sunmayı amaç edinmiş ürünlerdir ve Tarquın Yayınevinin benzersiz özgün çalışmalarıdır, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, denge noktal..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
TAMAMLAMALI BOYAMA KİTABI 3
..
1.20TL
KDVsiz: 1.11TL
SİHİRLİ ÇIKARTMA AKTİVİTE SETİ-CARS
Aktivite setinde yer alan farklı aktiviteler ile çocuklar araba, otobüs, uçak ve tren yolculuklarında çok uzun süre eğlenceli vakit geçirirler, 30 adet sihirli çıkartma, 2 farkılı karton oyun sahnesi, 10 aktivite sayfası, 7 adet renkli kalem, 1 kartpostal ve 4 adet dik durabilen karton figürden oluşur, Sihirli çıkartmaların üzerinde yapıştırıcı bulunmaz, setin içinden çıkan kartona defalarca yapıştırılabilir, Çocukların yaratıcılığını ve ince motor beceril..
17.90TL
KDVsiz: 15.17TL
KUŞLAR -ÇIKARTMA KİTABI-
ıoc/den fazla çıkartmanın ve basit tanımlamanın bulunduğu bu resimli kitap sayesinde çoğu kuşu tanıyabilecek ve özelliklerini öğrenebileceksiniz, Ayrıca bu kitabi/ kuş gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz kuşları kaydetmek için gözlemcinin el kitabı olarak da kullanabilirsiniz,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ÇIKARTMA KİTABI-HAYVANLAR
60ın üzerinde renkli çıkartma Çıkartmalar birçok kez kullanılabilir Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler. Gerçek etkisi yaratan mükemmel resimler. Öğretici ve eğlenceli çıkartma kitabı...
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
"Haydi Çizelim"le amaçlanan çocuğumuzun karalamadan çizgiye, çizgiden yazıya uzanan yolda güvenle, başarıyla ilerlemesini, düzenli çalışma alışkanlığını kazanmasını sağlamaktır,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
HESAPLA VE BOYA-TATİL-02..
5.90TL
KDVsiz: 5.46TL
365 BÜYÜKANNE MASALI
Tamamı renkli baskı,sert kapak,kuşe kağıt,365 sayfa küçük boy masal kitabı..
36.50TL
KDVsiz: 33.80TL
NEŞELİ ÇİZGİLER 4-5 YAŞ
Çocuklarda yazı yeteneğinin gelişimi küçük yaşlardan itibaren gelişir,Çocuğun kalem ile ilişkisi önce basit,kaba ve sistemsizken daha sonra ince,sınırlı ve sistemli bir hale dönüşür,Okul öncesi dönemdeki çocukların yazı yeteneğinin gelişmesi duyu organları ile beraber uyumlu çalışmasına,el ve göz koordinasyonunun yeterli derecede gelişmiş olmasına bağlıdır, Neşeli Çizgiler kitabında çalışmalar basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru bir yol izleme..
10.50TL
KDVsiz: 9.72TL
ÇİÇEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
Dört bir yanı çiçeklerle bezeli bu kitap sayesinde ıoc/den fazla çiçek çıkartması ve tanımlamasının da yardımıyla kış yasemini ile hanımelini birbirinden ayırt edebileceksiniz, Ayrıca bu kitabi/ çiçek gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz çiçekleri kaydetmek için gözlemcinin e[ ki ırak da kullanabilirsiniz,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-UYKUCU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin uyumaya hazırlanışına tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
Çocukların Küçük motor becerilerini, el göz koordinasyonlarını geliştirirken hayal gücünü kullanabilmesi amaçlanmıştır, Ayrıca çeşitli kavram ve konuları eğlenerek öğrenmeleri hedeflenmiştir, Minik eller faaliyet dosyaları çocukların el becerilerini, yaratıcılıklarını, estetik duygularını geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır, Dosya içindeki etkinlikler kesme, katlama, boyama, yapıştırma gibi faaliyetleri içermektedir, Çocuklar bu faaliyetleri y..
28.00TL
KDVsiz: 25.93TL
(4-6 Yaş) 200den fazla resim,Eğlenceli, kolay ve yaratıcı,Hayal gücünü harekete geçir,Özel bir yetenek gerektirmez,Tam 256 sayfa,..
19.00TL
KDVsiz: 17.59TL
Mit dem Magick Stickers Activity Set hat UNISET ein einzigartiges Paket an Aktivitäten für Kinder unterwegs kreiert, Das Set enthält Magick Stickers, 2 Spielszenen, Aufstellfiguren (durch welche dem Spielvergnügen eine dritte Dimension hinzugefügt wird), Buntstifte, eine Postkarte sowie Activity bögen, Das Magic Stickers Activity Set eignet sich also bestens, um Kinder auf langen Autofahrten zu unterhalten,..
17.90TL
KDVsiz: 15.17TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; ASLAN YAVRUSU TORTOP
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
7.50TL
KDVsiz: 6.94TL
İLK ÇIKARTMA KİTABIM-KELİMELER
..
6.50TL
KDVsiz: 6.02TL
OYNAYALIM VE BOYAYALIM 1
..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
Oynayan 4 Oyuncak Çıkart yapıştır çevir oynasın, Çocuklarla ilgili kes-yap-yapıştır türü bilimsel öğretiler sunan özgün bir çalışma, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, denge noktalarını Newton'un denge kuramındaki askiyon ve reaksiyonun eşitlik ilkesini öğreterek el devinimiyle işleyen oyuncakları ürettirecek ve düşünme yetilerini geliştirecektir,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
..
53.00TL
KDVsiz: 44.92TL
ÇIKARTMALI TATİL KİTABIM
500 fazla çıkartmayla birbirinden güzel tatil maceralarına katılabilirsiniz..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
BÖCEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
ıooden fazla çıkartması ve detaylı böcek tanımlamalarıyla bu kitap sayesinde çekirgeyi peygamberdevesinden, patates böceğini fındık kurdundan ayırt edebileceksiniz, Ayrıca/ rehber niteliğindeki bu kitaptan, etrafınızda gördüğünüz böceklere ilişkin notlar almak ya da böcek gözlemi yaparken gözlemlediğiniz böcekleri not etmek için..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
TOPLAYABİLİRİM
Çocuklar Toplayabilirim kitabının sayfalarında tırtılın eksik ayaklarını, kardan adamın düğmelerini tamamlarken ya da aç kaplumbağalara yaprak verirken hem saymayı hem toplamayı öğreniyor, hem de çıkarma kavramıyla tanışıyorlar. Eğlendirerek öğreten bu kitapta kâğıt ve ipten parçalar kesip ekleyecekleri etkinlikler bulunuyor...
4.00TL
KDVsiz: 3.70TL
..
40.00TL
KDVsiz: 37.04TL
EĞLENCELİ BOYAMA KİTABI..
5.90TL
KDVsiz: 5.46TL
TAVŞAN PETER MASALI
Peter arkasını döndüğünde İskoç eteği giymiş ve bağcıklı ayakkabısının üstüne bir hançer tutturmuş kocaman siyah tavşanı gördü... Finlay McBurney emrinize amadedir... ..
26.00TL
KDVsiz: 24.07TL
BÜYÜLÜ PERİ-KARON BEBEKLER
60dan fazla çıkartılabilir parçası ile Karton Bebekler Serisi size kendi modanızı yaratma imkânı sunuyor, Bahar Prensesi olabilir veya kanatlarınızı takıp perilerin dünyasına katılabilirsiniz, Bu sefer podyumun yıldızı sizsiniz! Birbirinden renkli etekler, bluzlar, kanatlar, çantalar, asalar, taçlar, eldivenler, ayakkabılar, elbiseler, peruklar, yelpazeler ve çok daha fazlası ile kendi modanızı yaratın ve arkadaşlarınız ile paylaşın,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
DENİZ KABUKLARI -ÇIKARTMA KİTABI-
150'den fazla çıkartmanın ve tanımın bulunduğu bu kitap sayesinde/ bir midyeyi istiridyeden ve bir deniz salyangozunu bir deniz minaresinden nasıl ayırt edebileceğinizi öğrenebilirsiniz, Bu rehber niteliğindeki kitapla sahilde kabuk avına çıkmaya ne dersiniz,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
KLAVUZLU BOYAMA 2
..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
Winnie ve Yüz Dönüm Ormanındaki arkadaşlarıyla birbirinden eğlenceli oyunlar seni bekliyor, Bu oyunlarla birlikte matematiğin temel kavramlarıyla tanışacaksın!..
9.90TL
KDVsiz: 9.17TL
Eğlenceli Etkinlikler Tatilde, arabada, plajda, yağmurlu günlerde, uzun yaz akşamlarında çocuğunuzla birlikte geçirebileceğiniz hoş saatler için hoş kitaplar…..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
0..
19.50TL
KDVsiz: 18.06TL
ÇIKARTMALI ŞEKİLLER
Şekilleri Fareyle birlikte bulalım mı? Bu kitaptaki çıkartmalarla, çocuklar hem eğlenecek hem de çevrelerindeki şekilleri tanımayı öğrenecekler,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
ADIM ADIM ÇİZİYORUM PERİLER
Adım Adım Çiziyorum Dizisiyle artık resim yapmak çok kolay! Adım Adım Çiziyorum Dizisi, çocuklara kolayca resim yapmanın yollarını, yine resimler eşliğinde öğreten eğlenceli bir çalışma,Hayvanlar, Araçlar ve Periler başlıklarıyla tamamlanan dizi, üç kitaptan oluşuyor, Her kitap; isimlerinden de anlaşılacağı üzere belli kavramlardan yola çıkılarak, çocuklara kademeli olarak kolayca resim yapmayı öğretiyor, Resme başlamak ve eğlenceli vakit geçirmek isteye..
3.00TL
KDVsiz: 2.78TL
ÇIKARTMALI KORSAN KİTABIM
Yaratıcı çocuklar için oyun kitabı, Korsanların hareketli dünyasına hoş geldin, Çıkartmalarla harika deniz maceralarına sen de katılabilirsin, Denizlere yelken açıp fırtınalarla mücadele edebilir, hazine haritaları çizip mercan adalarını keşfedebilirsin, 450'den fazla çıkartmayla Karayip Denizi'nde yelken açan korsanlardan biri de sen olacaksın,..
18.00TL
KDVsiz: 16.67TL
12 blank faces with 2 sheets of reusable features stickers, 3+ years ..
12.90TL
KDVsiz: 11.94TL
RAPUNZEL
Rapunzel, Rapunzel, sırma saçlarını uzatsana! Güzel Rapunzel yüksek bir kuleye kapatılmıs. Sadece ormandaki minik hayvanlar ve onu hapseden cadı ziyaretine geliyormus. Nihayet bir gün yakısıklı bir prens atının üstünde geçerken, Rapunzel'in hayvan dostlarına söyledigi sarkıyı duymuş ve ona ulasmaya karar vermiş. Rapunzel'in hayatı sonsuza dek degisecek mi? Sarah Gibb'in zarif ve ustalıklı çalısması Grimm Kardesler'in klasik masalını hayata döndürüyor. (Tanıt..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
SAYILARIN DİLİ BOYAMA
Okul öncesi eğitimde ve ilkokulun ön sınıflarında, boyama kitaplarının önemli bir yeri vardır, Bu önemin bilincinde olan Marsık Yayıncılık, bu seride sizlere Yalvaç Uralın hazırladığı Sayıların Dili adlı kitabı sunuyor, Çocukların şiirlerle dolu bu kitabı okuyup boyayarak sayıları çok kolay öğreneceklerine inanıyoruz, Bu kitap, T,C, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca okul öncesi ve ilköğretim 1, kademe öğrencileri için ta..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
YAPBOZ HAYVANLAR ATLASI
..
24.90TL
KDVsiz: 23.06TL
SAYABİLİRİM
Çocuklar patates baskı, bir fırça ve biraz boyayla penguen, kurbağa, çiçek, tırtıl ve örümcek gibi canlılar yaparken hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Sayabilirim´de çocuklar basit adımlarla Tden 10´a kadar, ayrıca 20, 30, 40 ve 50´ye kadar saymayı öğrenecekleri eğlenceli bir dünyaya giriyorlar...
4.00TL
KDVsiz: 3.70TL
Çocuğunuzun matematiği sevmesini, zevkle kullanmasını önemsiyor muyuz? Bu sorunun yanıtı evetse, çocuğumuzun sayılarla tanışmasını, onları kullanmaya alışmasını da önemsiyoruz demektir,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
Panda, kaplumbağa, fil ve aslan formlarında hazırlanmış boyama kitapları, Sevimli Hayvanlar Çıkartmalı Boyama serisinde bir araya geliyor, Her bir kitapta, boyama ve çıkartma etkinliklerinin yanı sıra, her sayfada o hayvanla ilgili kısa ve ilgi çekici bilgilere de yer veriliyor, 3 - 8 yaş grubundaki çocuklar, bir yandan eğlenirken bir yandan da en sevdikleri hayvanlarla ilgili merak ettiklerini öğreniyor,..
13.00TL
KDVsiz: 12.04TL
PERİLER ŞAHININ KIZI; İRAN MASALLARI
İran Masallarında hayal ve gerçek bir arada...Masal deyince akla gelen Doğunun o büyülü ortamları... Cinler periler taşlar yüzükler padişahın yakışıklı oğlu şahın güzel kızı saraylar altınlar iyiler ve kötüler…..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
Renk Şekil ve Kavram Etkinlikleri kitabında; ana ve ara renkleri tanıma, geometrik şekilleri tanıma, özelliklerini söyleme, çevresiyle geometrik şekilleri,renkleri ve kavramları ilişkilendirme, eşleştirme, gruplandırma, sınıflandırma ve zihinsel gelişim sürecinde etkili olan kavramların öğretilmesinde yardımcı olabilecek etkinliklere yer verilmiştir,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
ÇIKARTMALI KIYAFETLERİYLE BALERİNLER
Çıkartmalı Moda Kitapların ortasında, balerinlere ve kızlara giydirilebilecek bir sürü kıyafet ve aksesuar çıkartması var, Bütün elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlar kızların hepsine uyduğu için çocuklar kızlara giydirebilecekleri şeyleri istedikleri gibi seçebilirler, 400´ün üzerinde çıkartmayla birlikte..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
Kavramları anıştırma yöntemiyle öğretmek esasına dayalı sesli kitaplar, öğretimi zevkli bir oyuna dönüştürmektedir, Son dönemde yapılan bilimsel çalışmalarda küçük yaştaki çocukların eğitiminde en etkili öğelerin başında "Ses"lerin geldiği sonucuna varılmıştır, Pandora bu sonuçlardan harekettle ülkemizde ilk kez sesli kitaplar üretimi yaparak yeni nesillere daha etkili, hızlı ve zevkli bir eğitim imkanı sunmaktadır, Bu kitapların, siz velilerin ve eğ..
16.50TL
KDVsiz: 15.28TL
(4-6 Yaş) 200den fazla resim,Eğlenceli, kolay ve yaratıcı,Hayal gücünü harekete geçir,Özel bir yetenek gerektirmez,Tam 128 sayfa,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
0..
17.50TL
KDVsiz: 16.20TL
OYNAYALIM MI-TAMİRHANE
Kes, boya, giydir, yapıştır, oyna! Çocuklar, oyun ortamında gerçek yaşamın bir provasını yapar, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirir, problem çözme yeteneği kazanırlar, Oynayalım mı? serisi çocukların bu gelişim alanlarını destekliyor, Oynayalım mı? serisinin tamamında tüm açıklamalar, Türkçe ve İngilizce olarak yapılmıştır, Kullanım Şekli: Fondaki zarfı çıkar, Tamirhanenin resmedildiği fonu ayakta duracak şekilde karşına koy, Zarfın i..
19.90TL
KDVsiz: 18.43TL
ADIM ADIM ÇİZİYORUM ARAÇLAR
Adım Adım Çiziyorum Dizisiyle artık resim yapmak çok kolay! Adım Adım Çiziyorum Dizisi, çocuklara kolayca resim yapmanın yollarını, yine resimler eşliğinde öğreten eğlenceli bir çalışma, Hayvanlar, Araçlar ve Periler başlıklarıyla tamamlanan dizi, üç kitaptan oluşuyor, Her kitap; isimlerinden de anlaşılacağı üzere belli kavramlardan yola çıkılarak, çocuklara kademeli olarak kolayca resim yapmayı öğretiyor, Resme başlamak ve eğlenceli vakit geçirmek istey..
3.00TL
KDVsiz: 2.78TL
ABC RENKLER VE ŞEKİLLER
Çocuğunuz hem okul öncesi dönemde hem de ilköğretimin ilk yıllarında bu üründen büyük fayda sağlayacak, Bir yandan farklı renklerle temel geometrik şekilleri tanırken bir yandan da okuma yazma becerileri gelişecek, Bu üründe Milli Eğitim Bakanlığı yeni müfredatına uygun el yazısı kullanılmıştır,..
30.00TL
KDVsiz: 27.78TL
Bu kitaptaki karakterler dünyanın en popüler sporlarını yapmaya hazır durumdalar, ama önce giydirilmeleri gerekiyor, Bir tenis maçından, bir Grand Prix yarışına kadar her türlü müsabakaya katılabilmeleri için, çıkartmaları kullanarak onları hazırlayabilirsiniz,..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
HARİKA MASALLAR
Prensler, prensesler, cadılar ve periler... Hepsi bu büyüleyici kitapta, okunmayı bekliyorlar...
36.00TL
KDVsiz: 33.33TL
SİHİRLİ ÇIKARTMA AKTİVİTE SETİ-TOY STORY 3
0..
17.90TL
KDVsiz: 15.17TL
BAHÇEDEKİ YABAN HAYATI -ÇIKARTMA KİTABI-
Parklarda ya da bahçelerde görebileceğiniz ıoo'den fazla hayvan türünün anlatıldığı bu resimli çıkartma kitabı sayesinde kuşlardan kelebeklere; örümceklerden salyangozlara etrafımızdaki yaban hayatını keşfetmeye hazır mısınız'..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ŞEKİLLER
Amaç * Ana ve ara renkleri öğretmek * Nesneleri renklerine göre sınıflandırmasını öğretmek * Şekil bilgisini kazandırmak * Nesneleri şekillerine göre sınıflandırmasını öğretmek İçerik * Renkler * Şekiller Özellikler * Tek kitap * 1.hamur kağıt * 64 sayfa * 19.5x27 cm..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
Kitap 5 - 6 Yaş çocuklara renk, şekil ve sayı kavramlarını öğretmeyi amaçlamaktadır, Bu kavramlar öğretilirken de aynı alıştırma içinde hem renk hem şekil hem de sayılar kullanılarak çocukların öğrenmeleri pekiştirilmiştir, Tüm çalışmalar kolaydan zora doğru sıralanmıştır,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
..
15.90TL
KDVsiz: 14.72TL
HEPSİ SANA MİRAS-GILGAMIŞ
"Gerçek dost yüreğinin yoldaşıdır." Bu öykü sıradışı ama yıkıcı bir güce sahip olan bir çocuğun nasıl bilge bir erkeğe dönüştüğünü anlatıyor. Bu çocuğun da, tıpkı sizin gibi, çok özel bir ismi var: Gılgamış. On kitaplık Hepsi Sana Miras serisinde, Gılgamışın öyküsünü bize prestijli Guardian İlk Kitap Ödülü sahibi Yiyun Li anlatıyor, ünlü çizer Marco Lorenzetti ise resimliyor. Hepsi Sana Miras serisi hakkında: Peki ya bugünün büyük ya..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
CEMİLE ÇİFTLİĞE GİDİYOR - ÇIKARTMALI AKTİVİTE
Cemile ile beraber kek yapmayı, bahçeyi keşfetmeyi, plajda oynamayı ve çiftliğe gitmeyi ister misiniz' Üstelik bu defa siz de maceranın bir parçası olabilirsiniz, Cemile serisinin çıkartmalı aktivite kitaplarında hikâyelerin resimlerini siz tamamlayacaksınız! Kitabınızın her sayfasının altında neler yapmanız gerektiği bir bir yazıyor! Size de doğru çıkartmaları bulup yerli yerine yapıştırmak kalıyor! İyi eğlenceler,..
7.00TL
KDVsiz: 6.48TL
ÇIKARTMALI KIYAFETLERİYLE KIZLAR
Yaratıcı kızlar için oyun kitabı, Yaz, Eda ve Lara geniş bir evde Yumak ve Boncukla birlikte yaşayan çok yakın arkadaşlar, Kitabın içindeki çıkartmaları kullanarak, onların günlük yaşamlarındaki kıyafetlerini siz seçebilirsiniz, Bütün elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlar kızların hepsine uyduğu için, kızlara giydireceğiniz şeyleri istediğiniz gibi seçebilirsiniz,..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
KLAVUZLU BOYAMA 4-6 YAŞ
..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
Merhaba! Biz Sıfır Lokmacıklarız, Seni eğlenceli oyuncak arkadaşlarımızla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz, Oyuncaklarımız renklerini kaybettiler ve senden yardım bekliyorlar, Onları en güzel sen boyayabilirsin, Haydi, görev seni bekliyor, (Arka Kapak)..
3.50TL
KDVsiz: 3.24TL
1-20 ARASI SAYILARI TANIMA,YAZMA,EŞLEŞTİRME,GRUPLAMA, SIRALAMA,ÖRÜNTÜ,TEMEL ŞEKİL VE KAVRAMLARI TANIMA,BASİT TOPLAMA ÇIKARMA İŞLEMLERİ, ALIŞTIRMALAR VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARINI KAPSAMAKTADIR,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
..
14.00TL
KDVsiz: 12.96TL
ŞEKİLLER-RENKLER VE SAYILAR
Bu dizideki tema ve kavramlar, çocuklara eğlenceli bir öykülü bilmece şeklinde verilmiş olup cevapları resimlerin içine gizlenmiştir, Bilmecelerin cevapları ise her bilmece sayfasının arkasında boyama sayfası olarak yer almıştır, Böylece çocuklar bilmecelerin cevaplarının doğruluğunu kendi kendilerine bulabilecek ve arka sayfada yer alan boyama sayfalarını boyayarak doğru cevaplayıp cevaplayamadıklarını kontrol edebileceklerdir,..
8.50TL
KDVsiz: 7.87TL
CEMİLE İLE BOYAMA YAPIYORUM
Cemile ve sevgili dostu Tombiş ile boyama yapmaya ne dersiniz? Hadi hemen kuru boyalarınızı, pastel boyalarınızı, suluboyanızı ve fırçanızı toplayıp gelin! İsterseniz kitaptaki renkli resime baka baka boyayın, İsterseniz de canınızın çektiği renkleri seçip dilediğiniz gibi boyayın! Nasıl olsa hepsi çok güzel olacak,..
5.50TL
KDVsiz: 5.09TL
Panda, kaplumbağa, fil ve aslan formlarında hazırlanmış boyama kitapları, Sevimli Hayvanlar Çıkartmalı Boyama serisinde bir araya geliyor, Her bir kitapta, boyama ve çıkartma etkinliklerinin yanı sıra, her sayfada o hayvanla ilgili kısa ve ilgi çekici bilgilere de yer veriliyor, 3 - 8 yaş grubundaki çocuklar, bir yandan eğlenirken bir yandan da en sevdikleri hayvanlarla ilgili merak ettiklerini öğreniyor,..
13.00TL
KDVsiz: 12.04TL
RENGARENK BOYA 5-6 YAŞ MOR
Rengarenk Boya dizisi çocuğunuzun yaşına uygun boyama kitapları sunuyor. Kitapların hepsi ayrı yaş grupları düşünülerek hazırlandı. Minik ressamlar rengarenk boyasın, sayfalar dolusu eğlensin diye! Dizinin kitapları: Rengarenk Boya 1 3-4 yaş Sarı Kitap Rengarenk Boya 2 3-4 yaş Kırmızı Kitap Rengarenk Boya 3 4-5 yaş Mavi Kitap Rengarenk Boya 4 4-5 yaş Yeşil Kitap Rengarenk Boya 5 5-6 Yaş Mor Kitap Rengarenk Boya 6 5-6 yaş Turuncu Kitap..
4.50TL
KDVsiz: 4.17TL
SAYILAR 5-6 YAŞ
Amaç * Temel matematik bilgileri kazandırmak * Bilişsel gelişimini desteklemek * Yönergeleri anlama ve uygulama becerisini geliştirmek İçerik * Rakam * Şekil * Çizim * Resim Özellikler * Tek kitap *..
13.00TL
KDVsiz: 12.04TL
AĞAÇLAR -ÇIKARTMA KİTABI-
Çamlardan meşelere, kavaklardan meyve ağaçlarına 60 farklı ağaç türünün anlatıldığı bu resimli kitap sayesinde parklarda, bahçelerde ya da dağlarda gördüğünüz ağaçları tanıyabilecek ve özelliklerini öğrenebileceksiniz..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
SALVADOR DALİ BOYAMA KİTABI
Sanatçı Carme Sanglas, İspanya'da, Salvador Dali'nin doğduğu Figueres'teki Tiyatro Müzesi'nde saatler boyunca odadan odaya dolaştı. Dali'nin Cadaques yakınlarında Port Lligat'ta sevgili Gala'sı ile birlikte yaşadığı evde ve Gala'ya hediye ettiği Pubol Şatosu'nda karşısına neler çıkmadı ki... Çeşit çeşit hayvanlar: Bazen gerçeği gibi olan, bazen düş ürünü olan hayvan resimleri, gizlenmiş hayvanlar, kılık değiştirmiş hayvanlar... Ressam Carme Sanglas, Dali'n..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
İyi Cüceler © 2014
Powered By OpenCart-TR