Design:
Sklepy internetowe

Zepter

Boyama Kitapları ve Çıkartmalı Kitaplar

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Zırrr! Teneffüs zili çaldı! Cemile ve arkadaşları koşa koşa bahçeye çıktılar, Harika vakit geçirecekleri kesin, Ne oynayacaklarına bu defa sen karar ver! Resmin üzerine Cemileyi, arkadaşlarını ve oyuncakları istediğin gibi yerleştir, Beğenmezsen çıkar çıkar bir daha yerleştir, Nasıl olsa mıknatıs etkili çıkartmaların var, İstersen buzdolabının kapısına veya arabanın camına da yapıştırabilirsin, Leke yapmaz, kolayca çıkarıp tekrar tekrar yapıştırab..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
ÇIKARTMAYLA ÖĞRENELİM- SAATİ ÖĞRENELİM
Eğlenceli ormandaki bütün hayvanlar bugün okula gidiyorlar, Öğrenilecek çok şey var, Çıkarmalarla sende de hayvanların derslerine katılıp, büyük okul saatine bakarak herkesin doğru saatte doğru derse gitmesine yardım edebilir misin edebilrsin, Haydi Eğlenceli Orman’daki, Arkadaşlarının oyunlarına sen de katıl,..
7.00TL
KDVsiz: 6.48TL
OKUL ÖNCESİ ETKİNLİK  - ÇİZGİ BAHÇESİ (5 - 6 YAŞ)
Çizgi çalışmaları, kalemle tanışan çocuğun, kalem tutma ve kullanma becerisini geliştirmeyi amaç edinmektedir. Kitap, harf yazımında kullanılacak bütün çizgileri içermektedir. ..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
ATAKAN İLE BAREBER YAZ OKULUNA GİDİYORUM - ÇIKARTMALI AKTİVİTE
Erkek olsun kız olsun bütün çocukların kalplerine taht kuran Atakan karakterinin maceraları, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü, Atakan´ın yepyeni iki macerasını daha yayınlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz, Atakan lunaparka gidiyor, sevimli dostumuzun annesi babası ve köpeği Çomar ile beraber lunaparkta geçirdiği bir günü konu alıyor, Atakan korku şatosuna giriyor, çarpışan arabalara biniyor, ördek avlayıp hediye kazanıyor ve su kaydırakları..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
GEMİLER
Çocuklarımız için çok amaçlı boyama kitapları. Boyarken öğrensinler, dinlerken uyusunlar...
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
YAZMAYI ÖĞRENİYORUM-SAYILAR
Çocuğunuz saymayı ve rakamları yazmayı üç kolay adımda öğrensin, Her sayfa kolayca silinebildiği için, çocuğunuz rakamları düzgün yazana kadar defalarca alıştırma yapabilir, Minikler her aşamayı kolayca takip edip sonunda başarmanın keyfini yaşayacak,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
OKULA HAZIRLIK-RENKLER
Bu kitap, çocuklara renkleri eğlendirerek öğretmek amacıyla hazırlandı, Renkli sayfaları, canlı ve sevimli resimleri, ana-babaların yardımıyla çözülebilecek eğlendirici ve öğretici bulmacalarıyla Renkler çocuğunuzun çok seveceği bir kitap olacak,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
ZİHİNSEL GELİŞİM ALIŞTIRMALARI-4-5 YAŞ-
Zihinsel Gelişim Alıştırmaları kitabı 48-60 aylık çocukların bilişsel ve psikomotor becerilerini geliştirmek amacı ile hazırlanmıştır. Alıştırmalar kitapta basitten zora doğru yer almıştır. Ayrıca kitap çıkarma çalışmaları ile desteklenerek interaktif hale getirilmiştir. Bu kitabı tamamlayan çocuklar sayı, renk ve şekil kavramlarını öğrenerek, zihinsel kapasitelerini arttırmış olacaklardır. Çizgi çalışmaları ile de el göz koordinasyonlarını geli..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
ARABALAR Boyama Kitabı Sulu Boya Hediyeli Radyatör Kasabası'nın efsane boyacısı Ramone gibi boyamayı öğrenmek ister misin' Fırçan ve hayal gücünle Şimşek McQueen ve arkadaşlarının maceralarını renklendir,..
15.00TL
KDVsiz: 13.89TL
Birçok kez kullanılabilen 150den fazla renkli pırıltılı çıkartma Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler, Tamamı gerçek fotoğraflardan oluşan renkli sayfalar..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
1000 DİNOZOR ÇIKARTMALI
Çıkartmalı dinozor kitabı ile hem çok eğlenecek hem de farklı türleri öğreneceksiniz,..
27.00TL
KDVsiz: 25.00TL
CHARLİE VE LOLA| TAM OLARAK NEREDEYİZ BİZ?
Charlienin Lola adında bir kız kardeşi var, Birlikte keşif gezisine çıkıyorlar, Charlie, Kaşiflerin her zaman çok iyi hazırlanmaları gerek, diyor, Lola da, Biliyorum Charlie, diyor, Bu yüzden yanıma kesinlikle, her şeyi ama HER ŞEYİ alıyorum gerekirse diye,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
NUMARA İLE BOYAMA-BAHÇE
Boyama aktivite setimiz çocuklarınız için mükemmel bir eğitim etkinliğidir, Bu ürün içeriğinde 4 farklı resim, 2 adet çerçeve ve numaralandırılmış sulu boyalardan oluşmaktadır, Aktivitemizi kısaca şu şekilde açıklayabiliriz, Resimlerde numaralandırılmış boyama alanları bulunuyor, Bu alanları numaraları ile eşleşen sulu boyalarla boyadığınızda ortaya harika resim çalışmaları çıkıyor, 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için mükemmel bir eğitim seti, B..
21.00TL
KDVsiz: 17.80TL
DOLU DOLU BOYAYALIM 4-6 YAŞ
..
13.00TL
KDVsiz: 12.04TL
Çocuğunuzla birlikte bir ay boyunca yapabileceğiniz keyifli aktivite ve oyun kartları,,, Bu kartları nasıl kullanacaksınız' Bu kartlar çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz kolay ve masrafsız aktivitelerden oluşmaktadır, Her güne bir aktivite kartı seçerek, ayın her gününü çocuğunuzla farklı konulara yoğunlaşarak geçirebilirsiniz, Aktivitelerinizi, hayal gücünüz ve çocuğunuzun istekleri doğrultusunda genişletebilir, yeni kartlar ekleyebilirsiniz, Çocuğunuzun se..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
..
19.90TL
KDVsiz: 16.86TL
İLK İNGİLİZCE KELİMELERİM
Basit kelimeleri öğrenerek birlikte eğlenin ve çocuğunuzu, kopya kalemini kullanarak bulduğu yanıtları hareketli tahtaya yazması için teşvik edin. Kitabın ilk sayfası harflerin nasıl şekillendirilmesi gerektiğini açıkça gösteriyor. Kitaptaki renkli resimlerle çocuğunuz ilk kelimelerini kolaylıkla öğrenecektir. Tahtayı sihirli bir şekilde silip temizlemek için, içeri doğru itip çekmeniz yeterli! Bu kitap sayesinde, Okuma ve yazma becerisini, Kelime hazinesini, Ebe..
17.50TL
KDVsiz: 16.20TL
ÇIKARTMAYLA ÖĞRENELİM| ŞEKİLLERİ VE RENKLERİ ÖĞRENELİM
..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
OYUNLARLA ÇİZGİ ALIŞTIRMALARI
Kalemle tanışmak ve yazma becerisini geliştirmek için çizgi oyunları..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
ATAKAN BOYAMA
Atakan ve sadık dostu Çomar ile beraber boyama yapmak ister misiniz? Hadi boya kalemlerinizi getirin! Bir an evvel sayfaları renklendirin!..
4.50TL
KDVsiz: 4.17TL
Birbirinden zevkli oyunlar, keyifli boyama sayfalarıyla birleşiyor: Renkleri ve rakamları keşfedelim, Noktaları ve şekilleri birleştirelim, Harfleri öğrenelim, Sayıları önce sayalım, sonra eşleştirelim, Sayfalarca boyayalım, doyasıya eğlenelim..
3.00TL
KDVsiz: 2.78TL
LEYLA ORMANDA DÜŞLE ÇİZ BOYA
Leyla, ormanda bir geziye çıkıyor, Leylanın keşfettiklerini sen düşle, sen çiz, sen boya, Düşle, Çiz, Boya dizisi ile çocuklar, Leylanın maceralarını kendi hayal güçlerine göre çizip boyayarak bu öykülere hayat verecekler,..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
OKULA HAZIRLIK- SÖZCÜKLER
Bu kitap, çocuklara ilk sözcüklerini ve okumayı eğlenerek öğretmek amacıyla hazırlandı, Renkli sayfaları, canlı ve sevimli resimleriyle Sözcükler çocuğunuzun çok seveceği bir kitap olacak, Bu kitapta: Belirli konu başlıkları altında toplanan 200ü aşkın kelime ve resim ile bir eğitim danışmanından ana-baba için pratik öneriler bulacaksınız,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
PİT STOP EKİBİNE HOŞ GELDİN
Pit Stop ekibine katıl! Tornavidan, ingiliz anahtarın ve çekicinle Şimşek McQueen'in yarışı kazanmasına yardımcı ol,..
40.00TL
KDVsiz: 37.04TL
Değerli anne, baba ve eğitimciler; İlköğretime başlama, aileleri özellikle çocukları yaşamda etkileyen en önemli adımlardan biridir, Bu dönemde çocuğun özellikle zihinsel gelişiminde önemli birçok adım atılmış ve artık eğitimin daha sistematik, daha somut, ve zorunlulukları olan bir aşamasına geçilmiştir, Çocuk bir okul öncesi eğitim kurumuna gitmemiş ise ; ailesindeki bağlandığı kişilerden ayrılabilme, okul denen kuralları ve düzeni olan bir kurumun ..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
Birçok kez kullanılabilen 150den fazla renkli pırıltılı çıkartma Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler, Tamamı gerçek fotoğraflardan oluşan renkli sayfalar..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
KOLAYCA ÇİZİN-DİNOZORLAR
Kolayca Çizin serisindeki her bir kitap, çocukların çizim konusunda özgüvenlerini arttırmaya ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır, En temel şekillerden başlayarak çizim adımlarını takip eden çocuklar, resimlerin nasıl yavaş yavaş şekillendiğini görecek, yaptıkları resmi diledikleri gibi çeşitlendirecek ve yaptıkları bu resimleri boyayabilecekler,..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
RESİM YAPMAYI ÖĞRENİYORUM-HADİ OYNAYALIM
Çocuğunuz resim yapmayı dört kolay adımda öğrensin, Her sayfa kolayca silinebildiği için çocuğunuz resmi istediği gibi olana kadar defalarca taslak yapabilir, Minikler her aşamayı kolayca takip edip sonunda başarmanın keyfini yaşayacak, Oyuncakların resimlerini çizerken hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek, ..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
MERAK ETTİĞİM| İTFAİYE; ÇIKARTMALI KİTAP
..
10.90TL
KDVsiz: 10.09TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-SEVİMLİ BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin tatlı bir gününe tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
..
5.90TL
KDVsiz: 5.46TL
Köpeğimin dört ayağı var Önde iki ayak Arkada iki ayak Toplam dört ayak Bir ayak İki ayak Üç ayak Bir daha,,, Eder dört ayak Aferin sana şak şak!..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
EĞLENCELİ KAPAKLAR| RENKLER
0..
22.00TL
KDVsiz: 20.37TL
..
19.90TL
KDVsiz: 16.86TL
DİKKAT,GÖRSEL ALGI VE DÜŞÜNME BECERİLERİ
Bu kitap, çocukların okuma yazmaya hazırlık niteliğinde olan gördüğünü doğru algılama,görsel dikkat,görsel ayrımlaştırma yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir...
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
BOYAMA - TAVŞAN
..
2.50TL
KDVsiz: 2.31TL
Birbirinden zevkli oyunlar, keyifli boyama sayfalarıyla birleşiyor: Renkleri ve rakamları keşfedelim, Noktaları ve şekilleri birleştirelim, Harfleri öğrenelim, Sayıları önce sayalım, sonra eşleştirelim, Sayfalarca boyayalım, doyasıya eğlenelim..
3.00TL
KDVsiz: 2.78TL
HANSEL VE GRETEL-KÜÇÜK EVLER
Hansel ve Gretel babalarıyla birlikte ormana odun kesmeye gittiler,Orman güzel çiçekler ve çeşitli hayvanlarla doluydu,..
7.90TL
KDVsiz: 7.31TL
DENİZ KIYISI -ÇIKARTMA KİTABI-
Deniz kıyısında yaşayan hayvan ve bitkilerin basit tanımlarının ve ıoo'den fazla resmin bulunduğu bu çıkartma kitabı sayesinde kuşlardan denizanalarma,, midyelerden foklara deniz kıyısında yaşayan türlerin gizemli dünyasını gelin hep beraber keşfedelim,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
PRENSES SİNEMA SETİ; ÖYKÜ KİTABI VE FİLM KAMERASI
Külkedisi, Küçük Denizkızı ve Uyuyan Güzel'i okurken, çizgi film kamerası sayesinde çizgi filmlerden sahneleri izleyebileceksin!..
49.00TL
KDVsiz: 45.37TL
ABECE POSTERLERİ HEDİYELİ!!! Yeni müfredata göre hazırlanmış, * Kılıvuz çizgili * Ses temelli cümle yöntemi ile bitişik eğik yazı yazma kurallarını anlatan bu kitaplarda, ayrıca Türkçe dersi temalarına uygun yazı metinleri ve öğrencilere yazma kazanımı sağlayacak etkinlikler yer almaktadır,..
5.40TL
KDVsiz: 5.00TL
Kolayca Çizin serisindeki her bir kitap, çocukların çizim konusunda özgüvenlerini arttırmaya ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır, En temel şekillerden başlayarak çizim adımlarını takip eden çocuklar, resimlerin nasıl yavaş yavaş şekillendiğini görecek, yaptıkları resmi diledikleri gibi çeşitlendirecek ve yaptıkları bu resimleri boyayabilecekler,..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
MUTLU BOYA 3-5 YAŞ
0..
3.50TL
KDVsiz: 3.24TL
NUMARA İLE BOYAMA EN SEVİLEN
Paint and frame (4) 5" x 7" pictures of your favorite Favorite Pets by matching the numbers and colors! Contents: (4) 5" x 7" pictures, 2 picture frames, 6 watercolor paints, and a watercolor brush, Recommended for children ages 3 and up, ..
21.00TL
KDVsiz: 17.80TL
OYUNCAK EV
..
45.00TL
KDVsiz: 41.67TL
TATİLDE ÇİZİKTİR 1
Tatilde Çiziktir 1 & 2 kitaplarında doyasıya eğlence siz çocukları bekliyor!,, Sorulara göre keyfince çiziktir, boya, boşlukları doldur, hayal gücünü kullanarak yaratıcılığın tadına var! Bu yaz bir başka güzel geçecek!,, Zengin içeriği ve görsel sunumuyla piyasadaki mevcut tüm çizim-boyama kitaplarından kolayca ayrıştırılacak bu kitaplar, 2010 yazının vazgeçilmezleri arasında yer alarak çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardımcı olacak ve k..
4.00TL
KDVsiz: 3.70TL
Şimdi hep birlikte soru-yanıt oyunu oynamaya var mısınız? Hem eğlenelim hem de kafamız çalışsın diyorsanız yanıtlarınızı şipşak hazırlayın, Kristof Kolomb'un da dediği gibi "Zor olan bunu düşünebilmektir!"..
7.00TL
KDVsiz: 6.48TL
ÇIKARTMALI DİNOZORLAR ATLASI
Dünyanın çevresinde heyecanlı bir geziye çıkmaya ve tarihöncesi macerası yaşamaya ne dersiniz' Renkli haritalar size bu farklı yaratıkların milyonlarca yıl önce nerelerde yaşadığını gösterecek. Çıkartmaları dinozorların olmaları gerektiği yerlere yapıştırarak, kitabınızı eğlenceli bir mini ansiklopediye dönüştürebilirsiniz. Atlasınızdaki bilgi bölümleri, bu ilginç hayvanlar hakkında keşfedilmiş çarpıcı bilgileri anlaşılması kolay bir dille anlat..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
EĞLENCELİ KAPAKLAR| ŞEKİLLER
EĞLENCELİ KAPAKLAR ŞEKİLLER..
22.00TL
KDVsiz: 20.37TL
KAŞİF DORA - BOYAMA ŞENLİĞİ (4+ YAŞ)
Birbirinden güzel boyama sayfaları eglenceli bulmacalar ve 300 çıkartma hepsi bu kitapta Peki Dora nın arkadaşları nereye kayıpoldu, Kaşif dostlarımız yardımını bekliyo ,Onları ancak sen bulabilirsin..
8.50TL
KDVsiz: 7.87TL
ÇIKARTMA KİTABI-UZAY
60ın üzerinde renkli çıkartma Çıkartmalar birçok kez kullanılabilir Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler. Gerçek etkisi yaratan mükemmel resimler. Öğretici ve eğlenceli çıkartma kitabı..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
MİNİK TOSBİ EVİNİ ARIYOR
Artık küçükler öykü kitaplarını kendileri boyuyor! İsmet Bertan'ın ilk çocuk romanı Hızlı Tosbiden uyarlanarak okulöncesi çocuklar için hazırlanan kitap, minik kaplumbağa Tosbi'nin heyecan dolu öyküsünü anlatıyor. İllüstratör Betül Sayın'ın öyküde geçen sevimli karakterleri canlandırdığı desen sayfalarıysa küçükler için eğlenceli birer boyama alanı yaratıyor. KONU Kaplumbağa yavrusu Minik Tosbi, evinin bulunduğu sebze bahçesinde arkadaşı Kertenke..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
eğlenceli boyama kitabı..
5.90TL
KDVsiz: 5.46TL
BAHAR PRENSESİ-KARTON BEBEKLER
60dan fazla çıkartılabilir parçası ile Karton Bebekler Serisi size kendi modanızı yaratma imkânı sunuyor, Bahar Prensesi olabilir veya kanatlarınızı takıp perilerin dünyasına katılabilirsiniz, Bu sefer podyumun yıldızı sizsiniz! Birbirinden renkli etekler, bluzlar, kanatlar, çantalar, asalar, taçlar, eldivenler, ayakkabılar, elbiseler, peruklar, yelpazeler ve çok daha fazlası ile kendi modanızı yaratın ve arkadaşlarınız ile paylaşın..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
KAYAÇLAR VE MİNARELLER -ÇIKARTMA KİTABI-
minerali birbirinden ayırt edebileceksiniz, Kitaptaki fotoğraf lary çıkartmalar ve karşılaşabileceğiniz kay aç ve minerallere ait basit tanımların da yardımıyla Dünyacın gizli hazinelerini keşfe hazır mısınız'..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-MUTLU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin neşeli bir gününe tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
..
15.00TL
KDVsiz: 13.89TL
Kolayca Çizin serisindeki her bir kitap, çocukların çizim konusunda özgüvenlerini arttırmaya ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır, En temel şekillerden başlayarak çizim adımlarını takip eden çocuklar, resimlerin nasıl yavaş yavaş şekillendiğini görecek, yaptıkları resmi diledikleri gibi çeşitlendirecek ve yaptıkları bu resimleri boyayabilecekler,..
5.00TL
KDVsiz: 4.63TL
ÇIKARTMALI HAYVANLAR ATLASI
Dünyanın çevresinde heyecanlı bir geziye çıkmaya ve birbirinden ilginç hayvanları görmeye ne dersiniz' Renkli haritalar size hayvanların nerelerde yaşadığını gösterecek, Çıkartmaları hayvanların olmaları gerektiği yerlere yapıştırarak, kitabınızı eğlenceli bir mini ansiklopediye dönüştürebilirsiniz, Atlasınızdaki bilgi bölümleri, hayvanların yaşadıkları çevreleri ve bazı ilginç hayvanlar hakkındaki bilgileri, anlaşılması kolay bir dille anlatmaktad..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; KURT YAVRUSU SİVRİKULAK
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
5.50TL
KDVsiz: 5.09TL
MASKELER-ÇİFTLİK HAYVANLARI
..
6.90TL
KDVsiz: 6.39TL
OYNAYALIM VE BOYAYALIM 2
Topla, çıkar , eşleştir ve boya,..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
Çocuklarla ilgili “kes-yap-yapıştır” türü kitaplar oldukça çoktur, Bunlar, genellikle çocukların el becerilerini geliştirmeyi, incelikli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş oyunsal çalışmalardır, Bu kitaplar, ilk bakışta benzer örnekler gibi görünse de çocuklara farklı bir çerçevede bilimsel öğretiler sunmayı amaç edinmiş ürünlerdir ve Tarquın Yayınevi’nin benzersiz özgün çalışmalarıdır, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, den..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
TAMAMLAMALI BOYAMA KİTABI 4
..
1.20TL
KDVsiz: 1.11TL
Bize boyama kitabını sevdiren Taro Gomi'ye bir selam yollamak istedik,"Aliş'in bir gününü biz eksik çizelim, çocuklar tamamlasın", dedik, ..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ABC SAYILAR
Çocuğunuz hem okul öncesi dönemde hem de ilköğretimin ilk yıllarında bu üründen büyük fayda sağlayacak, Milli Eğitim Bakanlığı yeni müfredatına uygun el yazısı kullanılmıştır, Bu setle çocuğunuzun şu becerileri gelişecek • Rakamları tanıma, • Sayma ve hesaplama becerileri, • El yazısı becerileri, • El-göz koordinasyonu, • Ebeveyn-cocuk etkileşimi..
30.00TL
KDVsiz: 27.78TL
ÇIKARTMA KİTABI-HAVA TAŞITLARI
60ın üzerinde renkli çıkartma Çıkartmalar birçok kez kullanılabilir Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler. Gerçek etkisi yaratan mükemmel resimler. Öğretici ve eğlenceli çıkartma kitabı..
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
Bulmak,,, Bulmak, belleğimizde bir araştırma yapmaktır, "Bulalım Çizelim"deki bulmacalar, resimden nesnenin adına, addan harfe, harften sözcüğe zihnimizin labirentlerinde bir araştırma demektir, "Bulalım Çizelim"in bulmacalarında bir nesne resmini ya da adını gördüğümüz andan, bulmacanın tamamlanmasına dek beyin hücrelerimzide birçok işlev gerçekleşir, Nesneyi tanımak, adını anımsamak, bu sözcüğün harflerini bulmak, bulduğumuz harfleri zihnimizde birleştire..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
Boyama, çocukların en çok hoşlandıkları etkinliklerden biri, Çocuklar düzenli olarak boyama yaptıklarında, yalnız bir sanatçı gözüne sahip olmakla kalmaz, başladıkları işi sabırla tamamlayabilme alışkanlığı da edinirler, İlk Boyama Kitabım serisi, çocukların seveceği çizgilerle donatılmış, onların yaratıcı yönlerini geliştirmeye olanak tanıyan Çizgi Kahramanlar, İyi Davranışlar, Meslekler ve Taşıtlar konulu dört boyama kitabından oluşuyor,..
7.00TL
KDVsiz: 6.48TL
YARATICI ÇİZGİLER 5-6 YAŞ
Değerli eğitimciler, anneler, babalar; 20 kişilik bir okul öncesi ekibin üzerinde 10 aylık çalışmasıyla ortaya çıkan Yaratıcı Çizgiler kitabımız size farklılıklar yaşatmak için artık hazır,,, Klasik çizgi birleştirme kitaplarının çok ötesinde yaratıcılığı ve sorgulama yetisini geliştiren kitabımız, ile çocuklarımızın çevrelerine daha farklı bakmaya başladıklarını kısa zamanda gözlemleyebilirsiniz,El yazısına uygun temelleri vermek için çocuğu..
17.50TL
KDVsiz: 16.20TL
KELEBEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
Karşınıza çıkabilecek kelebeklere ait açık anlatımların ve ıoo'den fazla çıkartmanın bulunduğu bu resimli çıkartma kitabı sayesinde; bir kırmızı amiral kelebeğini dikenkelebeğinden nasıl ayırt edebileceğinizi ya da bir kral kelebek ile kırlangıçkuyruk arasındaki farkları nasıl görebileceğinizi öğrenebilirsiniz, Ayrıca bu kitabi; kelebek gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz kelebekleri kaydetmek için gözlemcinin el kitabı olarak da kullanabilirsi..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-OYUNCU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin hareketli bir gününe tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
Jeremina Pamukördek´in kurnaz tilkiyle arkadaşlığı orijinal çizimlerinin çıkartmalarıyla süsleniyor,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
(4-6 Yaş) 200den fazla resim,Eğlenceli, kolay ve yaratıcı,Hayal gücünü harekete geçir,Özel bir yetenek gerektirmez,Tam 256 sayfa,..
12.00TL
KDVsiz: 11.11TL
Çeşitli nesnelerle ve olaylarla çepçevre yaşadığımız dünyayı anlamlandırabilmenin ilk basamaklarıdır kavram öğrenimi, Okul öncesi dönemde bütün gelişimler gibi zihinsel gelişim süreci de oldukça hızlıdır, Zihinsel gelişim sürecinde kavramlar çok önemli bir rol taşımaktadır,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; KEDİ YAVRUSU MİNNOŞ
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
5.50TL
KDVsiz: 5.09TL
GECELEYİN GÖKYÜZÜ -ÇIKARTMA KİTABI-
Karanlıkta parlayan toplam 120 çıkartmanın bulunduğu- bu kitap sayesinde takımyıldızları, gezegenleri ve kuyrukluyıldızları öğrenebilecek ve gözlem yapabileceksiniz, Geceleyin gökyüzündeki cisimleri , kolayca bulabilmenizi sağlayacak haritalanyla bu kullanışlı kitap/ sizin gökyüzü rehberiniz olacak,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ÇIKARTMALI KIYAFETLERİYLE ROMALILAR
Roma İmparatorluğu zamanında neler giyilirdi' Romalılar nasıl yaşardı' Haydi, generallerden imparatorlara, hizmetkârlardan öğrencilere, hepsini giydirelim, (Tanıtım Bülteninden)..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
Çocuklarla ilgili kes-yap-yapıştır türü kitaplar oldukça çoktur, Bunlar, genellikle çocukların el becerilerini geliştirmeyi, incelikli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş oyunsal çalışmalardır, Bu kitaplar, ilk bakışta benzer örnekler gibi görünse de çocuklara farklı bir çerçevede bilimsel öğretiler sunmayı amaç edinmiş ürünlerdir ve Tarquın Yayınevinin benzersiz özgün çalışmalarıdır, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, denge noktal..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
TAMAMLAMALI BOYAMA KİTABI 3
..
1.20TL
KDVsiz: 1.11TL
SİHİRLİ ÇIKARTMA AKTİVİTE SETİ-CARS
Aktivite setinde yer alan farklı aktiviteler ile çocuklar araba, otobüs, uçak ve tren yolculuklarında çok uzun süre eğlenceli vakit geçirirler, 30 adet sihirli çıkartma, 2 farkılı karton oyun sahnesi, 10 aktivite sayfası, 7 adet renkli kalem, 1 kartpostal ve 4 adet dik durabilen karton figürden oluşur, Sihirli çıkartmaların üzerinde yapıştırıcı bulunmaz, setin içinden çıkan kartona defalarca yapıştırılabilir, Çocukların yaratıcılığını ve ince motor beceril..
17.90TL
KDVsiz: 15.17TL
KUŞLAR -ÇIKARTMA KİTABI-
ıoc/den fazla çıkartmanın ve basit tanımlamanın bulunduğu bu resimli kitap sayesinde çoğu kuşu tanıyabilecek ve özelliklerini öğrenebileceksiniz, Ayrıca bu kitabi/ kuş gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz kuşları kaydetmek için gözlemcinin el kitabı olarak da kullanabilirsiniz,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
ÇIKARTMA KİTABI-HAYVANLAR
60ın üzerinde renkli çıkartma Çıkartmalar birçok kez kullanılabilir Çocukların hayal gücünü ve koordinasyon, gruplama, eşleştirme yeteneklerini geliştirecek aktiviteler. Gerçek etkisi yaratan mükemmel resimler. Öğretici ve eğlenceli çıkartma kitabı...
12.50TL
KDVsiz: 11.57TL
"Haydi Çizelim"le amaçlanan çocuğumuzun karalamadan çizgiye, çizgiden yazıya uzanan yolda güvenle, başarıyla ilerlemesini, düzenli çalışma alışkanlığını kazanmasını sağlamaktır,..
10.00TL
KDVsiz: 9.26TL
HESAPLA VE BOYA-TATİL-02..
5.90TL
KDVsiz: 5.46TL
NEŞELİ ÇİZGİLER 4-5 YAŞ
Çocuklarda yazı yeteneğinin gelişimi küçük yaşlardan itibaren gelişir,Çocuğun kalem ile ilişkisi önce basit,kaba ve sistemsizken daha sonra ince,sınırlı ve sistemli bir hale dönüşür,Okul öncesi dönemdeki çocukların yazı yeteneğinin gelişmesi duyu organları ile beraber uyumlu çalışmasına,el ve göz koordinasyonunun yeterli derecede gelişmiş olmasına bağlıdır, Neşeli Çizgiler kitabında çalışmalar basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru bir yol izleme..
10.50TL
KDVsiz: 9.72TL
ÇİÇEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
Dört bir yanı çiçeklerle bezeli bu kitap sayesinde ıoc/den fazla çiçek çıkartması ve tanımlamasının da yardımıyla kış yasemini ile hanımelini birbirinden ayırt edebileceksiniz, Ayrıca bu kitabi/ çiçek gözlemi yaparken ya da gezerken gördüğünüz çiçekleri kaydetmek için gözlemcinin e[ ki ırak da kullanabilirsiniz,..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
BEBEKLERİN İLK KİTABI-UYKUCU BEBEK
Bu minik kitapla bebeğinizin uyumaya hazırlanışına tanık olacak, birlikte çok eğleneceksiniz! Bebekler için her an bir öğrenme ve keşif anıdır, Çocuğunuzla kurduğunuz doğru ve sıcak iletişimle kaliteli zaman geçirebilir, büyüme maceralarında onlara destek olabilirsiniz,..
9.00TL
KDVsiz: 8.33TL
Çocukların Küçük motor becerilerini, el göz koordinasyonlarını geliştirirken hayal gücünü kullanabilmesi amaçlanmıştır, Ayrıca çeşitli kavram ve konuları eğlenerek öğrenmeleri hedeflenmiştir, Minik eller faaliyet dosyaları çocukların el becerilerini, yaratıcılıklarını, estetik duygularını geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır, Dosya içindeki etkinlikler kesme, katlama, boyama, yapıştırma gibi faaliyetleri içermektedir, Çocuklar bu faaliyetleri y..
28.00TL
KDVsiz: 25.93TL
(4-6 Yaş) 200den fazla resim,Eğlenceli, kolay ve yaratıcı,Hayal gücünü harekete geçir,Özel bir yetenek gerektirmez,Tam 256 sayfa,..
19.00TL
KDVsiz: 17.59TL
Mit dem Magick Stickers Activity Set hat UNISET ein einzigartiges Paket an Aktivitäten für Kinder unterwegs kreiert, Das Set enthält Magick Stickers, 2 Spielszenen, Aufstellfiguren (durch welche dem Spielvergnügen eine dritte Dimension hinzugefügt wird), Buntstifte, eine Postkarte sowie Activity bögen, Das Magic Stickers Activity Set eignet sich also bestens, um Kinder auf langen Autofahrten zu unterhalten,..
17.90TL
KDVsiz: 15.17TL
ÇIKARTMALARLA OKUYORUM EĞLENİYORUM; ASLAN YAVRUSU TORTOP
EL YAZISIYLA OKUMAYA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ, MACERALARLA DOLU, YENİ MÜFREDATA UYGUN Her sayfası reel hayvan resimleriyle süslü hikâyelerde kurt, at, ceylan, ayı, aslan ve kedi yavrusunun nasıl dünyaya geldiğini, çevresine nasıl uyum sağladığını ve nasıl büyüdüğünü öğreneceksiniz, Metni okurken işaretli yerlere çıkartmalar yapıştırarak eğlenceli bir aktivite yapacaksınız, El yazısıyla yazılmış hikâyeleri okuyarak okuma alıştırmas..
7.50TL
KDVsiz: 6.94TL
İLK ÇIKARTMA KİTABIM-KELİMELER
..
6.50TL
KDVsiz: 6.02TL
OYNAYALIM VE BOYAYALIM 1
..
6.00TL
KDVsiz: 5.56TL
Oynayan 4 Oyuncak Çıkart yapıştır çevir oynasın, Çocuklarla ilgili kes-yap-yapıştır türü bilimsel öğretiler sunan özgün bir çalışma, El becerilerini geliştirmenin yanı sıra onlara dengeyi, denge noktalarını Newton'un denge kuramındaki askiyon ve reaksiyonun eşitlik ilkesini öğreterek el devinimiyle işleyen oyuncakları ürettirecek ve düşünme yetilerini geliştirecektir,..
20.00TL
KDVsiz: 18.52TL
..
53.00TL
KDVsiz: 44.92TL
ÇIKARTMALI TATİL KİTABIM
500 fazla çıkartmayla birbirinden güzel tatil maceralarına katılabilirsiniz..
16.00TL
KDVsiz: 14.81TL
BÖCEKLER -ÇIKARTMA KİTABI-
ıooden fazla çıkartması ve detaylı böcek tanımlamalarıyla bu kitap sayesinde çekirgeyi peygamberdevesinden, patates böceğini fındık kurdundan ayırt edebileceksiniz, Ayrıca/ rehber niteliğindeki bu kitaptan, etrafınızda gördüğünüz böceklere ilişkin notlar almak ya da böcek gözlemi yaparken gözlemlediğiniz böcekleri not etmek için..
8.00TL
KDVsiz: 7.41TL
TOPLAYABİLİRİM
Çocuklar Toplayabilirim kitabının sayfalarında tırtılın eksik ayaklarını, kardan adamın düğmelerini tamamlarken ya da aç kaplumbağalara yaprak verirken hem saymayı hem toplamayı öğreniyor, hem de çıkarma kavramıyla tanışıyorlar. Eğlendirerek öğreten bu kitapta kâğıt ve ipten parçalar kesip ekleyecekleri etkinlikler bulunuyor...
4.00TL
KDVsiz: 3.70TL
..
40.00TL
KDVsiz: 37.04TL
İyi Cüceler © 2014
Powered By OpenCart-TR